.

.

Kelepçe adaptör seti ile NEEWER hızlı bırakma plakası, kelepçe ile 120mm QR plaka, 3/8ve 1/4 vida, kabarcık seviyesi, 3/8”

Kelepçe adaptör seti ile NEEWER hızlı bırakma plakası, kelepçe ile 120mm QR plaka, 3/8ve 1/4 vida, kabarcık seviyesi, 3/8”

₺ 1.00

Sayısı
İşlenmemiş

【Standart Hızlı Bırakma Plakası】 PU-50/PU-60/PU-70/PU-100/PU-120/PU-150/PU-200 gibi Arca Swiss standart hızlı bırakma plakaları ile uyumludur; Kelepçe kayma aralığı : 38-45mm, Arca'nızı da sabitleyebilirsiniz-standart kırlangıç kuyruklarına sahip kelepçe üzerinde uyumlu teleskop veya mercek halkası. 【Ayarlanabilir Konumlandırma】 Hızlı bırakma plakası, DSLR kameranız, telefon lensiniz ve teleskopunuz için mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için kelepçe üzerinde 40 mm'lik bir mesafe boyunca ileri ve geri hareket edebilir.Bir kilitleme düğmesi plakayı saniyeler içinde sabitler.Kelepçe, bir ışık standına, top kafasına, tripoda, monopoda ve daha fazlasına uyacak şekilde birlikte verilen 3/8” ila 1/4” vida adaptörleriyle birlikte 3/8” dişli bir deliğe sahiptir. 【Çiziksiz Montaj】 6 lastik ped ile hızlı bırakma plakası, kameranızı ve video kameranızı asla çizmez ve kaymadan güvenli bir tutuş sağlar.1/4”-20 ve 3/8 " -16 montaj vidaları çok çeşitli cihazlarla uyumludur. 【Entegre Kabarcık Seviyesi】 Kilitleme topuzuna yerleştirilmiş bir kabarcık seviyesi, ufukları düz tutmanızı ve hassas bir kompozisyon elde etmenizi sağlar. 【Alüminyum Alaşımlı Yapı】 Siyah anodize alüminyum alaşımı ile tasarlanan ünite sağlam, hafif ve taşınabilirdir—her koşulda dış mekan çekimleri için mükemmeldir. 【Standart Hızlı Bırakma Plakası】 PU-50/PU-60/PU-70/PU-100/PU-120/PU-150/PU-200 gibi Arca Swiss standart hızlı bırakma plakaları ile uyumludur; Kelepçe kayma aralığı : 38-45mm, Arca'nızı da sabitleyebilirsiniz-standart kırlangıç kuyruklarına sahip kelepçe üzerinde uyumlu teleskop veya mercek halkası. 【Ayarlanabilir Konumlandırma】 Hızlı bırakma plakası, DSLR kameranız, telefon lensiniz ve teleskopunuz için mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için kelepçe üzerinde 40 mm'lik bir mesafe boyunca ileri ve geri hareket edebilir.Bir kilitleme düğmesi plakayı saniyeler içinde sabitler.Kelepçe, bir ışık standına, top kafasına, tripoda, monopoda ve daha fazlasına uyacak şekilde birlikte verilen 3/8” ila 1/4” vida adaptörleriyle birlikte 3/8” dişli bir deliğe sahiptir. 【Çiziksiz Montaj】 6 lastik ped ile hızlı bırakma plakası, kameranızı ve video kameranızı asla çizmez ve kaymadan güvenli bir tutuş sağlar.1/4”-20 ve 3/8 " -16 montaj vidaları çok çeşitli cihazlarla uyumludur. 【Entegre Kabarcık Seviyesi】 Kilitleme topuzuna yerleştirilmiş bir kabarcık seviyesi, ufukları düz tutmanızı ve hassas bir kompozisyon elde etmenizi sağlar. 【Alüminyum Alaşımlı Yapı】 Siyah anodize alüminyum alaşımı ile tasarlanan ünite sağlam, hafif ve taşınabilirdir—her koşulda dış mekan çekimleri için mükemmeldir.

Ürün hakkında

Benzer teklifler