.

.

Baoblaze Büyük 10 Konteyner saklama kutusu Mühür Kilitleme Kapaklı Şeker Kahve Tahıl Kutuları Kiler, Beyaz

Baoblaze Büyük 10 Konteyner saklama kutusu Mühür Kilitleme Kapaklı Şeker Kahve Tahıl Kutuları Kiler, Beyaz

₺ 36.60

Sayısı
İşlenmemiş

Yüksek Kapasiteli : 9 L-10 L büyük kapasiteli, saklamak için uygun pirinç, un, şeker, tahıl, fındık, fasulye, makarna, ve pet.Malzeme : Yüksek kaliteli geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmış-ABC , dayanıklı ve.Sızdırmaz ve : Sızdırmaz kapak tasarımı, nem havasını etkili bir şekilde izole eder, yiyecekleri kuru ve taze tutar ve yiyeceklerin nemlenmesini önler ve ; şeffaf kutu gövdesi, namludaki kalan miktar bir bakışta açıktır.Erişimi Kolay : Kapak açık tutulabilir, bu da rahatça kullanılabilir ve kolayca Şeffaf kutu gövdesi , kantitatif yemek için uygun bir tasarıma ve kullanışlı bir tutamağa sahiptir.Durumlar : Konteyner yemek odasında, mutfakta, oturma odasında kullanılabilir, yiyecek veya çeşitli eşyaları saklamak, birikmeyi önlemek ve odayı temiz ve düzenli tutmak için uygundur.Yüksek Kapasiteli : 9 L-10 L büyük kapasiteli, saklamak için uygun pirinç, un, şeker, tahıl, fındık, fasulye, makarna, ve pet.Malzeme : Yüksek kaliteli geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmış-ABC , dayanıklı ve.Sızdırmaz ve : Sızdırmaz kapak tasarımı, nem havasını etkili bir şekilde izole eder, yiyecekleri kuru ve taze tutar ve yiyeceklerin nemlenmesini önler ve ; şeffaf kutu gövdesi, namludaki kalan miktar bir bakışta açıktır.Erişimi Kolay : Kapak açık tutulabilir, bu da rahatça kullanılabilir ve kolayca Şeffaf kutu gövdesi , kantitatif yemek için uygun bir tasarıma ve kullanışlı bir tutamağa sahiptir.Durumlar : Konteyner yemek odasında, mutfakta, oturma odasında kullanılabilir, yiyecek veya çeşitli eşyaları saklamak, birikmeyi önlemek ve odayı temiz ve düzenli tutmak için uygundur.Açıklama : -Yüksek Kapasite : 9 L - 10 L büyük kapasiteli, saklamak için uygun pirinç, un, şeker, tahıl, fındık, fasulye, makarna, ve pet-Malzeme : yüksek kaliteli geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmış-ABC , dayanıklı ve . - Sızdırmaz ve : Sızdırmaz kapak tasarımı, nem havasını etkili bir şekilde izole eder, yiyecekleri kuru ve taze tutar ve yiyeceklerin nemlenmesini önler ve ; şeffaf kutu gövdesi, namludaki kalan miktar bir bakışta açıktır. - Kolay Erişim : Kapak açık tutulabilir, bu da rahatça kullanılabilir ve kolayca Şeffaf kutu gövdesi, kantitatif yemek için uygun bir tasarıma ve uygun bir tutamağa sahiptir-Durumlar : Konteyner yemek odasında, mutfakta, oturma odasında, saklamaya uygun olarak kullanılabilir yiyecek veya çeşitli eşyalar, birikmeyi önler ve odayı temiz ve düzenli tutar.Şartname : - Malzeme : ABC-Boyut : 38×28,5×18,5 cm/14,96×11,22×7,28 inçpaket İçeriği : 1 adet Pirinç Saklama Kabınot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle biraz hataya izin verin.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!3. Size harika bir çevrimiçi alışveriş diliyorum!Çevrimiçi mal satma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz, müşterilere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya odaklanıyoruz.

Ürün hakkında

- Material:
ABC
- Size:
38×28.5×18.5cm/14.96×11.22×7.28inch
Package Includes:
1 Piece Rice Storage Container:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
3. Wish you a wonderful on-line shopping!:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.:

Benzer teklifler