.

.

Pratik Çok Fonksiyonlu Oyma Aracı Manuel Taşınabilir Sanat Malzemeleri DIY Okul ABS Linolyum Kesici Meslek Gravür - (Renk:

Pratik Çok Fonksiyonlu Oyma Aracı Manuel Taşınabilir Sanat Malzemeleri DIY Okul ABS Linolyum Kesici Meslek Gravür - (Renk:

₺ 2.33

Sayısı
İşlenmemiş

Renk : Kırmızı.Paket içerir : 1 adet x gravür 6 adet x kesici kafa Not : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir. 2. Manuel ölçüm nedeniyle 0.5-2 cm farklılıklara izin verin.OYMA araçları : muşamba, hızlı kesim, hızlı oyma, diğer sert ve yumuşak yüzeyleri oymak için uygundur.Detaylı kabak oymaları için harika.ÇEŞİTLİ boyutlar : Bu muşamba kesici kiti aşağıdakilerin her birini içerir : #1, #2, #3, #4, #5, #6 lino kesiciler.Her iş için bir boyut vardır.KOLU İÇERİR : Rahat tutuşlu kırmızı bir tutamak içerir.Çıkarılabilir uç, muşamba kesicileri saklamak için mükemmeldir.Renk : Kırmızı.Paket içerir : 1 adet x gravür 6 adet x kesici kafa Not : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir. 2. Manuel ölçüm nedeniyle 0.5-2 cm farklılıklara izin verin.OYMA araçları : muşamba, hızlı kesim, hızlı oyma, diğer sert ve yumuşak yüzeyleri oymak için uygundur.Detaylı kabak oymaları için harika.ÇEŞİTLİ boyutlar : Bu muşamba kesici kiti aşağıdakilerin her birini içerir : #1, #2, #3, #4, #5, #6 lino kesiciler.Her iş için bir boyut vardır.KOLU İÇERİR : Rahat tutuşlu kırmızı bir tutamak içerir.Çıkarılabilir uç, muşamba kesicileri saklamak için mükemmeldir.Özellikler : Oyma aletleri : Linolyum oyma, hızlı kesim, hızlı oyma, diğer sert ve yumuşak yüzeyler için uygundur.Detaylı kabak oymaları için harika.ÇEŞİTLİ boyutlar : Bu muşamba kesici kiti aşağıdakilerin her birini içerir : #1, #2, #3, #4, #5, #6 lino kesiciler.Her iş için bir boyut vardır.KOLU İÇERİR : Rahat tutuşlu kırmızı bir tutamak içerir.Çıkarılabilir uç, muşamba kesicileri saklamak için mükemmeldir.Hızlı DEĞİŞİM : Elle ayarlanabilen metal ayna, kesicileri değiştirmeyi süper hızlı ve kolay hale getirir.Kapalı tutamak uygun depolama alanı sunar.MALZEME : ABS ve paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, daha dayanıklı.Özellikler : Malzeme : ABS, paslanmaz çelikrenk : kırmızı+gümüşkolu uzunluğu : yaklaşık 9.5 cm/3.74 inçkesici kafa uzunluğu : yaklaşık 4 cm/1.57 inçpaket içerir : 1 adet x gravür 6 adet x kesici kafanot : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.2. Manuel ölçüm nedeniyle 0.5-2 cm farklılıklara izin verin.Ürün özellikleri : Menşei : Anakara çinmalzeme : ABS, paslanmaz çelik.

Ürün hakkında

Benzer teklifler