.

.

Cimeton 15 Adet Hassas Çelik Krom Kalibrasyon Ölçeği Ağırlık Kiti, Elektronik Denge Ölçeği Ağırlık Takı Ölçeği Ağırlıkları

Cimeton 15 Adet Hassas Çelik Krom Kalibrasyon Ölçeği Ağırlık Kiti, Elektronik Denge Ölçeği Ağırlık Takı Ölçeği Ağırlıkları

₺ 1.67

Sayısı
İşlenmemiş

⚡【Geniş Kullanım Alanı】 Bunları genel laboratuvar, ticari ve eğitimsel kullanım için çok faydalı bulacaksınız.Bunları ölçüm cihazlarının doğruluğunu kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.Hassas teknoloji ile ağırlık ölçümü daha doğrudur, güvenle kullanabilirsiniz. ♥ Dijital mücevher ölçeği, dijital cep ölçeği, mücevher karat ölçeği, elmas ölçeği, hassas denge testi vb. ♥ Bu hassas kalibrasyon ağırlıkları, uzun servis ömrü için güçlü ve dayanıklı, iyi oksidasyon önleyici, aşınma ve korozyon direnci performansına sahiptir. ♥ Gerekli ağırlıkları rahatça almak ve parmaklarınızla kirlenmekten kaçınmak için 1 adet cımbızla birlikte gelir.Küçük öğeler dahil, yutmayı önlemek için lütfen küçük çocuklardan uzak tutun.Dijital mücevher ölçeği, dijital cep ölçeği, mücevher karat ölçeği, elmas ölçeği, hassas denge testi vb.Paket detayı : Gram ağırlık kiti : 100g-1 adet 50g-1 adet 20g-2 adet 10g-1 adet 5g-1 adet Miligram ağırlık kiti : 10mg-1 adet 20mg-2 adet 50mg-1 adet 100mg-1 adet 200mg-2 adet 500mg-1 adet Cımbız-1 adet Toplam : 15 adet ➤Not : manuel ölçüm, lütfen hafif hatalara izin verin büyüklüğüne göre.Cımeton 15 Pcs Hassas Çelik Krom Kalibrasyon Ölçeği Ağırlık Kiti, elektronik kefe Ağırlık Takı Ölçeği Ağırlıkları için Dijital denge Ölçeği, Mücevher Ölçeği, Laboratuvar (200g + 1000 mg Kiti)Şartname : ➤ Ürün Tipi : Kalibrasyon Ölçeği Ağırlıkları Kiti ➤ Malzeme : çelik ile krom kaplama ➤ Miktar : 15 pcs ➤ Renk : gümüş ➤ Ağırlık : Gram ağırlığı : 5g, 10g, 20g, 50g, 100g Miligram ağırlığı : 10mg, 20mg, 50mg, 100mg, 200mg, 500mg Özellik : ♥ Sağlam bir saklama kutusu ile, bu kalibrasyon ağırlığını saklamak için bir kap bulma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. ♥ Standart ölçek ağırlıklarımız hassas teknolojiyi benimser, ağırlık ölçümü daha doğrudur, güvenle kullanabilirsiniz. ⚡【Mükemmel işçilik】 Standart ölçek ağırlığımız yüksek hassasiyet, yüksek sertlik ve cilalı yüzey ile yapılır. ⚡【Faydalı İşlev】 Ağırlığı kalibre etmek için önemli bir aksesuar olarak, gram ve miligram ağırlıkları, genellikle ölçeklerde veya elektronik terazilerde uygulanan tekrarlanan kullanım yoluyla çeşitli nesnelerin kütlesini doğru bir şekilde ölçebilir.Tüm bu ölçek ağırlıkları, eksik kalmamak için sağlam bir plastik kutuda iyi saklanır.

Ürün hakkında

➤ Product Type:
Calibration Scale Weights Kit
➤ Material:
steel with chrome plated
➤ Quantity:
15pcs
➤ Color:
silver
➤ Weight:
Gram weight:
5g, 10g, 20g, 50g, 100g
Milligram weight:
10mg, 20mg, 50mg, 100mg, 200mg, 500mg
Feature:
♥ With a sturdy storage box, you don’ t have to worry about finding a container to store these calibration weight.:
♥ Coming with 1pc tweezers for conveniently picking up the required weights and avoid getting dirty with fingers.:
♥ These precision calibration weights have well performance of anti-oxidation, wear and corrosion resistance, strong and durable for long service life.:
♥ 5-100 gram weights are designed with a flat bottom and a ball handle for easily putting and picking up.:
♥ These gram and milligram weights can accurately measure the mass of various objects through repeated use.:
♥ Our standard scale weights are adopted precision technology, the weight measurement is more accurate, you can use it with confidence.:
♥ Suitable for digital jewellery scale, digital pocket scale, jewelry carat scale, diamond scale, precision balance test and so on. :
Package Detail:
Gram weight kit:
100g-1pc:
50g-1pc:
20g-2pcs:
10g-1pc:
5g-1pc:
Milligram weight kit:
10mg-1pc:
20mg-2pcs:
50mg-1pc:
100mg-1pc:
200mg-2pcs:
500mg-1pc:
Tweezers--1pc:
Total:
15pcs
➤Note:
Manual measurement, please allow slight errors on size.:
Small items included, please keep away from little kids to avoid swallowing.:

Benzer teklifler