.

.

QLONG Yapış İç Dış Tespit Halkası Pense Segman pense seti Aracı (Boyut: A) (Boyut: A)

QLONG Yapış İç Dış Tespit Halkası Pense Segman pense seti Aracı (Boyut: A) (Boyut: A)

₺ 1.33

Sayısı
İşlenmemiş

Kolu Tarzı : Bükülmüş.Uygulama : Çok Fonksiyonlu.Özellikleri : Çok fonksiyonlu.Numarası : Segman pense seti.Tip : kombine pense.Şartname : Yepyeni Uzunluk : yaklaşık. 150mm (6") Pense kafa genişliği : iç ve dış halkalar için 1.8 mm Snap halka pense seti.Yüksek mukavemet ve sertlik.Kullanımı kolay.Kullanımda dayanıklıdır.Paket içeriği : 2 x düz Pliers2 x açılı Pliersnot : Manuel ölçüm nedeniyle 0-1cm hatalara izin verin.Fotoğrafları görüntülenen öğe renkli bilgisayar monitöründe biraz farklı gösteriliyor olabilir monitörler aynı kalibre.İster kişisel kullanım için ister hediye olarak satın alın, araçlarımız en azından endişelerinizden birini çözebilir, çünkü araçları asla dikkatsizce yapmayız.Onu seç ve ona her zaman güvenebilirsin.Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin .Sorununuzu zamanında çözeceğiz.Müşteri deneyiminizi takdir ediyoruz, ürün deneyiminiz en önemlisidir, sizi tamamen memnun etmeye adadık, size ve tüm müşterilere daha iyi ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Ürün hakkında

Brand new:
Length:
approx. 150mm (6)
Pliers Head Width:
1.8 mm
Snap ring pliers set for inner and outer rings.:
High strength and hardness.:
Easy to use.:
Durable in use.:
Package included:
2 x Straight Pliers:
2 x Angled Pliers:
Note:
Please allow 0-1cm errors due to manual measurement.:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Whether you buy it for personal use or as a gift, our tools can at least solve one of your worries, because we never make tools carelessly. Choose it, and you can always trust it. If you have any questions or suggestions, please write to us via . We will solve your problem in time.:
We appreciate your customer experience, your product experience is the most important, we are dedicated to make you completely satisfied, we provide you and all customers with better products and services. :

Benzer teklifler