.

.

Assembly Montaj Gerektirmez Çim Havalandırıcı Ayakkabı, Çim Havalandırıcı Çim Başak Ayakkabı Bahçe Çim Havalandırıcı Kazıyıcı

Assembly Montaj Gerektirmez Çim Havalandırıcı Ayakkabı, Çim Havalandırıcı Çim Başak Ayakkabı Bahçe Çim Havalandırıcı Kazıyıcı

₺ 1.00

Sayısı
İşlenmemiş

【Tamamen Monte Edilmiş】 Kurulum Gerektirmez.Bu çim havalandırıcı ayakkabılar doğrudan ayaklarınıza hızlı bir şekilde sabitlenebilir.Yapmanız gereken iş sadece bahçenizde yürümek. 【Yeni ve geliştirilmiş tasarım】 Bu havalandırıcı ayakkabılar şimdiye kadarki en iyi modelimizdir.Stabiliteyi en üst düzeye çıkarmak için ekstra elastik kayışlar ekledik!Kayışlar, ekstra dayanıklılık için ayakkabıları topuklarınıza takacaktır. 【Çimleriniz Daha Hızlı Büyür】 26 ayakkabı sivri uçlu bu çim havalandırma ayakkabıları, yağmur ve gübrenin daha kolay nüfuz etmesini sağlamak ve daha kalın, daha yeşil bir çim için kökleri güçlendirmek için çimlerinizi havalandırır. 【Tek Beden Herkese Uyar】Ayağınızı sandalete sabitlemek için kayışlar ayarlanabilir ve kadınlar da dahil olmak üzere tüm ayakkabı boyutlarına uyar. 【Egzersiz ve Hasat】 Çim havalandırmasını tamamlamanıza yardımcı olmanın yanı sıra, bahçenin etrafına delik açmanın eğlenceli bir yolu olarak da kullanabilirsiniz.Yemyeşil ve yeşil bir çim elde etmenin yeni, daha uygun fiyatlı bir yolu.Şartname : Adı : Çim havalandırıcı Ayakkabı Renk : yeşilpaket Boyutu : 31.5*14.5*4.5 cm / 12.4*5.7*1.77 İnçpaket ağırlığı : 780gpaket listesi : 2 * sandalet(ayakkabı içermez)2 * Ayakkabı1 * Anahtar1 Set * vidalarnotlar : 1. Ayrıntıların gösterilmesine izin vermek için bazı görüntülerin büyütüldüğünü lütfen unutmayın.Her öğenin gerçek boyutuyla ilgili ayrıntılar için açıklamaları okuyun. 2. Farklı monitör ve kamera ışıkları nedeniyle, özellikle tüm renklerde hafif renk farklılıklarına neden olabilir.Görüntünün öğeyle mümkün olduğunca yakından eşleşmesini sağlamak için her türlü çabayı gösterdik.

Ürün hakkında

Name:
Lawn Aerator Shoes
Color:
green
Package Size:
31.5*14.5*4.5cm / 12.4*5.7*1.77inch
Package Weight:
780g
Packing list:
2 * Sandals(Does not include shoes):
2 * Shoelaces:
1 * Wrench:
1 Set * Screws:
Notes:
1. Please note some images have been enlarged to allow for details to be shown. Read the descriptions for details on actual size of each item. :
2. Due to different monitor and camera lights may cause slight color differences, mainly in kind of all colors. We have made every effort to ensure that the image match the item as closely as possible. :

Benzer teklifler