.

.

Poulep 2 Paket Hareket Kontrolörü ve Nunchuck Joystick için silikon kılıf ile Wii Wii U Gamepad Konsolu (Pembe ve Beyaz)

Poulep 2 Paket Hareket Kontrolörü ve Nunchuck Joystick için silikon kılıf ile Wii Wii U Gamepad Konsolu (Pembe ve Beyaz)

₺ 0.33

Sayısı
İşlenmemiş

UYUMLULUK-bu Poulep Marka Ürün, Sadece Wii İçin Uyumlu.Bu oyun denetleyicilerini kullanmak oyunu daha keyifli ve daha gerçekçi hale getirebilir.Herhangi bir wii oyunu ve çoğu wii u oyunu ile uyumludur.(Not : hareket artı işlevi yoktur.).Ergonomik tasarım-harika bir kavrama deneyimine sahiptir, özgür ve rahattır.2 Adet AA pil veya wii remote pil gerektirir (Piller dahil değildir).MÜŞTERİ hizmetleri - Herhangi bir sorgu, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Her zaman hatalı bir ürünü değiştireceğiz veya satın alma işleminizi 45 gün içinde iade edeceğiz.UYUMLULUK-bu Poulep Marka Ürün, Sadece Wii İçin Uyumlu.Bu oyun denetleyicilerini kullanmak oyunu daha keyifli ve daha gerçekçi hale getirebilir.Herhangi bir wii oyunu ve çoğu wii u oyunu ile uyumludur.(Not : hareket artı işlevi yoktur.).Ergonomik tasarım-harika bir kavrama deneyimine sahiptir, özgür ve rahattır.2 Adet AA pil veya wii remote pil gerektirir (Piller dahil değildir).MÜŞTERİ hizmetleri - Herhangi bir sorgu, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Her zaman hatalı bir ürünü değiştireceğiz veya satın alma işleminizi 45 gün içinde iade edeceğiz. √ 4'lü paket tasarımı genellikle parti kullanımı için uygundur, böylece herkes birlikte oyunun tadını çıkarabilir. Classic Klasik hareket denetleyicisinin yerleşik aksesuarları yeni yükseltildi. √ Kontrolör, denetleyiciyi mükemmel şekilde koruyabilen bir silikon kılıf ve bilek kayışı ile birlikte gelir. √ Wii ve Wii U ana bilgisayarları için uygundur, çoğu Wii oyununu destekler. √ Süper sinyal sistemi, kullanım sırasında sinyal kesintisini önleyebilir. Sensitive Hassas düğmeler oyunu daha kolay ve eğlenceli hale getirir. √ Süper titreşim geri bildirim sistemi.Üçüncü taraf product.NO Motion PLUS içeride.Dahili hoparlör ve titreşim geri bildirim işlevlerine sahiptir.Uyumlu : wii / wii u konsolu için.2 Adet AA pil ile çalışır (Piller Dahil değildir).Paket içeriği : . 2 x Kablosuz Uzaktan Kumanda. 2 x Nunchuck Denetleyicisi. uzaktan Kumanda için 2 x silikon kılıf. 2 x Bilek Kayışı. 1 x Kutusu.

Ürün hakkında

Benzer teklifler