.

.

Tuvalet masası Güzellik Depolama Kovası Masaüstü Yaratıcılık Büyük Kapasiteli Seramik kaş kalemi Tutucu (Renk : B, Boyut:

Tuvalet masası Güzellik Depolama Kovası Masaüstü Yaratıcılık Büyük Kapasiteli Seramik kaş kalemi Tutucu (Renk : B, Boyut:

₺ 411.68

Sayısı
İşlenmemiş

1. Kalemlerinizi, makyajınızı, şekerlerinizi ve diğer küçük eşyalarınızı tutun.Mobilya dekorasyonu olarak da kullanılabilir. 2. Kullanım Alanları : makyaj fırçaları, ofis kırtasiye malzemeleri, uzaktan kumandalar vb. 3. başucu masasına, bilgisayar masasına, şifonyere veya masaya konabilir, gözlerinizi alabileceğiniz küçük nesne, ulaşılabilecek, hayat çok uygun olabilir. 4. Evinizde, mutfağınızda, oturma odanızda, ofisinizde, barınızda, otelinizde, yatak odanızda ve hatta banyonuzda dekore edilmiş herhangi bir oda mükemmel görünüyor. 5. Evlerine dekoratif sanat eklemek isteyenler için mükemmel bir hediye.Kendiniz için hediyeler satın alın veya arkadaşlarınıza ve ailenize harika doğum günü, düğün veya yeni eve taşınma hediyesi olarak verin. 1. Kalemlerinizi, makyajınızı, şekerlerinizi ve diğer küçük eşyalarınızı tutun.Mobilya dekorasyonu olarak da kullanılabilir. 2. Kullanım Alanları : makyaj fırçaları, ofis kırtasiye malzemeleri, uzaktan kumandalar vb. 3. başucu masasına, bilgisayar masasına, şifonyere veya masaya konabilir, gözlerinizi alabileceğiniz küçük nesne, ulaşılabilecek, hayat çok uygun olabilir. 4. Evinizde, mutfağınızda, oturma odanızda, ofisinizde, barınızda, otelinizde, yatak odanızda ve hatta banyonuzda dekore edilmiş herhangi bir oda mükemmel görünüyor. 5. Evlerine dekoratif sanat eklemek isteyenler için mükemmel bir hediye.Kendiniz için hediyeler satın alın veya arkadaşlarınıza ve ailenize harika doğum günü, düğün veya yeni eve taşınma hediyesi olarak verin. 1. Kalemlerinizi, makyajınızı, şekerlerinizi ve diğer küçük eşyalarınızı tutun.Mobilya dekorasyonu olarak da kullanılabilir. 2. Kullanım Alanları : makyaj fırçaları, ofis kırtasiye malzemeleri, uzaktan kumandalar vb.3. başucu masasına, bilgisayar masasına, şifonyere veya masaya konabilir, gözlerinizi alabileceğiniz küçük nesne, ulaşılabilecek, hayat çok uygun olabilir.4. Evinizde, mutfağınızda, oturma odanızda, ofisinizde, barınızda, otelinizde, yatak odanızda ve hatta banyonuzda dekore edilmiş herhangi bir oda mükemmel görünüyor.5. Evlerine dekoratif sanat eklemek isteyenler için mükemmel bir hediye.Kendiniz için hediyeler satın alın veya arkadaşlarınıza ve ailenize harika doğum günü, düğün veya yeni eve taşınma hediyesi olarak verin.Malzeme : seramikpaket İçerir : 1x masaüstü depolam Auyarı : 1.Gerçek renk farklı monitör ve ışık etkisi nedeniyle görüntüden biraz farklı olabilir2.Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm sapmaya izin verinofis, okul, sanat kaynağı, çocuklar için sevimli kalem fincan Pot.

Ürün hakkında

Benzer teklifler