.

.

MSLAM duş kapısı Kanca (7.5 İnç), 2-Pack Genişletilmiş Kapı Kanca Banyo çerçevesiz cam duş kapısı, havlu kancaları (Siyah)

MSLAM duş kapısı Kanca (7.5 İnç), 2-Pack Genişletilmiş Kapı Kanca Banyo çerçevesiz cam duş kapısı, havlu kancaları (Siyah)

₺ 1.00

Sayısı
İşlenmemiş

【Sondajsız】 Kolay kurulum, kancayı 7/20" (9mm) ' den küçük çerçevesiz cam duş kapınıza takın .Delme veya yapıştırma gerekmez. 【Çizilmez】 Sünger pedlerle kaplı kanca arkası.Mükemmel sürtünme sağlarken camı korur.Çizilmez ve gürültüsüz. 【Genişletilmiş Versiyon】 Kancalar 7 inç'e kadar uzatılmıştır.Aynı tür ürünlerden daha büyük ve daha uzun olması, onu daha kısa insanlara daha kolay ve kullanımı daha kolay hale getirir. 【Kararlı ve Sağlam】304 Paslanmaz Çelikten yapılmış, su geçirmez ve paslanmaya karşı dayanıklı, paslanması kolay olmayan banyo havlusu kancaları. 【Lütfen dikkat】 Sadece çerçevesiz duş kapıları için, çerçeveli duş için değil. 【Sondajsız】 Kolay kurulum, kancayı 7/20" (9mm) ' den küçük çerçevesiz cam duş kapınıza takın .Delme veya yapıştırma gerekmez. 【Çizilmez】 Sünger pedlerle kaplı kanca arkası.Mükemmel sürtünme sağlarken camı korur.Çizilmez ve gürültüsüz. 【Genişletilmiş Versiyon】 Kancalar 7 inç'e kadar uzatılmıştır.Aynı tür ürünlerden daha büyük ve daha uzun olması, onu daha kısa insanlara daha kolay ve kullanımı daha kolay hale getirir. 【Kararlı ve Sağlam】304 Paslanmaz Çelikten yapılmış, su geçirmez ve paslanmaya karşı dayanıklı, paslanması kolay olmayan banyo havlusu kancaları. 【Lütfen dikkat】 Sadece çerçevesiz duş kapıları için, çerçeveli duş için değil.Euncono'dan (7,5 inç) Genişletilmiş Duş Kapısı Kancaları, Banyo Çerçevesiz Cam Duş Kapısı için Kapı Kancaları, Havlu Kancaları, 2'li Paket.

Ürün hakkında

Benzer teklifler